3. Kümelenme Konferansı Gerçekleştirildi (19 Şubat 2016 - Ankara)

UR-GE PROJELERİ BULUŞMASI


3. Kümelenme Konferansı, Ekonomi Bakanımız Sayın Mustafa ELİTAŞ’ın teşrifleriyle, 19 Şubat 2016 tarihinde Ankara’da düzenlenmiştir. Sayın Bakanımızın açılış konuşması ile başlanan konferans, UR-GE Projesi yürüten işbirliği kuruluşlarımız başta olmak üzere, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm işbirliği kuruluşlarımızın ve ilgili kamu kurumlarının temsilcilerinin katılımıyla 300 kişinin üzerinde katılımla gerçekleştirilmiştir.

 


Başarılı UR-GE Projesi yürütücüsü işbirliği kuruluşlarımıza
sertifikalarının takdimi ile devam edilen Konferans’ın öğleden önceki bölümünde, Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Teşkilatı’ndan (UNIDO) misafir konuşmacımız Sayın Gilles Galtieri’nin UNIDO’nun kümelenme ve ihracat konsorsiyumları çalışmaları hakkındaki konuşması yer almıştır.

 


İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Murat AKYÜZ’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen “Rekabet Gücü Kazanma İyi Uygulama Örnekleri” paneli ile Konferansın öğleden önceki bölümü tamamlanmıştır.

 


Konferansın öğleden sonraki bölümünde
Erciyes Teknopark A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Abdulhakim COŞKUN’un moderatörlüğünde “Pazara Giriş ve Pazar Çeşitlendirme İyi Uygulama Örnekleripaneli ve Ostim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan AYDIN’ın moderatörlüğünde “Kurumsallaşma ve Küme Yöneticisi İstihdamı İyi Uygulama Örnekleri” paneli gerçekleştirilmiştir.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 Konferans Resimleri : 1 | 23 4 5 | 6 7

 

Panel Resimleri : 1  |  2  |  3

 

Sertifika Tören Resimleri : 1  |  2 3 4 56

 

Konferans Videosu :

  

Ekonomi Bakanlığı 3. Kümelenme Konferansı from Kobi İşbirliği Projesi on Vimeo.